Kim jesteśmy i co robimy ...

Promo Ceramics oferuje produkty szyte na miarę dla każdego. Specjalizujemy się w produkcji porcelanowych, ceramicznych oraz szklanych materiałów reklamowych.

Z nami masz pełną wolność wyboru, od stylu po ostatnią kropkę na produkcie. Kierujemy się estetyką i kreatywnością, zważając na każdy najmniejszy detal. U nas to Ty decydujesz czy realizujemy nadruk czy projektujemy.

Poznaj nas nasz zespół nasze kreacje

Kierujemy się nowatorskim podejściem, zawsze dbamy o komfort i wygodę naszych klientów. Stawiamy na partnerską współpracę! Dlatego też stworzyliśmy zgrany zespół dzięki, któremu w kilku krokach możesz stworzyć prototyp ze swoim projektem lub skorzystać z biblioteki naszych prac.

Tworzymy nowe możliwości na rynku ceramiki reklamowej!

Icon

Różnorodność i szeroki wybór asortymentu

Icon

Gwarancja i jakość własnego asortymentu

Icon

Realizacja dużych zamówień, w krótkim terminie

Icon

Własna drukarnia opakowań

Elastyczne zarządzanie oraz duże możliwości produkcyjne pozwalają na

realizację najśmielszych projektów!

img

Trochę historii …

Początki naszych działań sięgają XIX wieku, to historia ciągnąca się od ponad 200 lat aż po dzień dzisiejszy, zapisana na niezliczonej ilości stron, dbająca o tradycję i produkcję porcelany ręcznie malowanej, eksportowanej na cały Świat.

Na przestrzeni lat oraz burzliwego okresu XX wieku, fabryka zmieniała swoich właścicieli jak i profil produkcji. Manufaktura Ceramika Tułowice znajdująca się w niewielkiej miejscowości Tułowice, niedaleko Opola, kiedyś pod nazwą Porcelana Tułowice eksportowała ponad 80% asortymentu do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Dziś obsługujemy rynki lokalne jak i zagraniczne, nasze produkty powstają w historycznym miejscu, jesteśmy obecni na najważniejszych wydarzeniach w branży co więcej kontynuujemy historię prowadząc inne spółki tj. Ceramika Tułowice, BGtech oraz Creative Factory.

Ilona

Serce i dusza naszej firmy, najdłużej stażem i ilością zrealizowanych projektów. Zna firmę od podszewki, nie tylko ten dział został przez nią rozwinięty. Prywatnie uwielbia podróżować, otwarta na ludzi i zmiany. Stale rozwija swoje zainteresowania z dziedziny psychologii i socjologii.
 

Ewelina

Osoba, która uczestniczyła w tworzeniu tego działu i jest z nim nieprzerwanie od prawie 10 lat. Z wielką pasją i zaangażowaniem oddaje się swoim codziennym, nowym wyzwaniom. Prywatnie kochająca żona i matka. Uwielbia taniec, interesuje się projektowaniem ogrodów. Właścicielka przeuroczego Cavaliera o imieniu Carlos.

Klaudia

Każdy projekt przed wyjściem do druku trafia w ręce niezastąpionej Klaudii. Cały proces przygotowania jest w jej rękach ale to nie wszystko … wizualizacje dla klientów to także jej twórczość. W wolnym czasie fotografuje, ciągle poszerzając swoje umiejętności. Cel na przyszłość – nauczyć się wywoływać samodzielnie zdjęcia starą metodą.

WYŚLIJ ZAPYTANIE UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
Ilona – Chief Operating Officer Ewelina  – Kierownik Działu Sitodruku Klaudia – Specjalista ds. przygotowywania projektów do druku
Ilona – Chief Operating Officer
Ewelina  – Kierownik Działu Sitodruku
Klaudia – Specjalista ds. przygotowywania projektów do druku